polaris
Jesteś tutaj: Strona główna W cieniu klimatyzacji - chłodnictwo

W cieniu klimatyzacji - chłodncitwo

 

         Jednym z najbardziej znanych i znajdujących zastosowanie systemów poza klimatyzacją i wentylacją jest chłodnictwo. Najczęściej wykorzystywane jest one w przemyśle spożywczym chociaż oczywiście nie tylko. Pamiętajmy, że jeśli nie powstałoby chłodnictwo to nie byłoby także klimatyzacji.

         Chłodnictwo obejmuje nie tylko lodówki czy zamrażarki, ale również agregaty i wiele urządzeń, które mają zapewniać odpowiednią temperaturą. Wszelkiego rodzaju chłodnie bardzo dobrze nadają się do przechowywania żywności. Dzięki nim wszelkie produkty są świeże, i nie tracą swojej wartości odżywczej. Urządzenia chłodnicze wykorzystywane są w większości sklepów spożywczych, zarówno tych mniejszych, jak również super czy hiper marketów. Producenci tych urządzeń mają w swojej ofercie wiele różnych urządzeń chłodniczych o różnej mocy czy pojemności.

Dzięki tak ogromnej ofercie z pewnością jesteśmy w stanie spośród niej wybrać coś co będzie odpowiadało naszym wymaganiom.  Oczywiście wszystkie te nowe urządzenia są produkowane z najnowszymi trendami, dzięki czemu znaczna większość z nich jest energooszczędna co ma bardzo duże znaczenie, szczególnie w przypadku urządzeń, które są zmuszone pracować długo.

          Wiele firm zaopatruje się w różnego rodzaju urządzenia związane z chłodnictwem. Są one bardzo często wykorzystywane w przemyśle spożywczym, ale nie tylko. Wszędzie tam gdzie pojawia się niebezpieczeństwo przegrzania, bądź są produkty które wymagają dosyć niskich temperatur.

         Chłodnictwo obejmuje wszystkie urządzenia, których celem jest obniżenie temperatury. Znajdują one zastosowanie w domach, sklepach magazynach, a także w wielu innych pomieszczeniach i zakładach. Mogą one służyć w przemyśle, jak również być wykorzystywane w przetwórstwie czy w magazynach. Producenci oferują nam bardzo wiele różnych urządzeń chłodniczych, które możemy wykorzystać w każdym celu. W zależności od potrzeb możemy się zdecydować na jakieś konkretne urządzenie chłodnicze, jak również na cały układ chłodzący.  Zestawy tego typu zazwyczaj stosowane są w większych przedsiębiorstwach i zakładach produkcyjnych, z kolei pojedyncze urządzenia chłodnicze najczęściej znajdują zastosowanie w gastronomi, a także w różnego rodzaju sklepach – zwłaszcza spożywczych.


 

Nasza oferta

Realizacje

Galeria

Zaufali nam już:

Partnerzy handlowi

Tel. 76 842 19 56

Sprzedaż ratalna

Godziny otwarcia

Skup urządzeń

Liczba osób online

We have 33 guests online