polaris
Jesteś tutaj: Strona główna Lady i witryny sklepowe

Lady i witryny sklepoweFunkcjonalność przede wszystkim

 

Lady i witryny sklepowe to obok regałów kolejne ważne miejsca ekspozycji asortymentu. Ich wygląd powinien przyciągać wzrok klientów i stanowić odpowiednie tło dla prezentowanych towarów.

 

Obecnie w handlu używane są lady i witryny sklepowe specjalnie dedykowane konkretnym kategorią asortymentu, jak i klasyczne wykonane z płyty laminowanej w połączeniu ze szkłem. Standardem na rynku są lady sklepowe wykonane z płyty, profilu aluminiowego a czasami szkła w opcji z oświetleniem.

meble sklepowe lubin legnica polkowice głogów regały sklepowe lubin legnica polkowice głogów,lady sklepowe,meble sklepowe witryny gabloty sklepowe,lubin,legnica,polkowice,głogów  

 

Największym powodzeniem wśród właścicieli placówek handlowych cieszą się lady i witryny sklepowe proste, wykonane z połączenia metalu, szkła i płyty laminowanej. Na ich popularność wpływ mają prostota wykonania, stosunkowo wysoka trwałość oraz niska cena. Również dużym zainteresowaniem cieszą się meble ze stali nierdzewnej w powiązaniu z płytą lub szkłem. – Są one matowe, ale na swój sposób „komiczne”, przez co przykuwają uwagę. Jednak ich wadą jest dosyć wysoka cena, co odstrasza właścicieli niewielkich placówek – wyjaśnia Jacek Kurowski z firmy POLARIS –wyposażenie sklepów i gastronomii z Lubina. Inną grupą mebli są lady i witryny sklepowe wykonywane na specjalne życzenie klienta. Są to rozwiązania nietuzinkowe wymagające inwencji twórczej wykonawcy, gdzie najważniejszy jest efekt wizualny. Stosuje się tutaj materiały według życzenia klienta z uwzględnieniem możliwości technicznych. Przede wszystkim wykorzystuje się pleksi, szkło, metal oraz drewno. Wykonanie, tzw. „rzeźbienie wymaga dużych nakładów pracy i drogich materiałów, co wpływa na cenę mebla.

 

Nowością w ofercie producentów jest obecnie stosowanie mebli ze stali surowej, kątowników i profili spawanych, zacieranych i tworzących efekt starego srebra, a następnie lakierowanych. Wykonane w powiązaniu ze szkłem, drewnem lub pleksi tworzą nietuzinkowy mebel, niestety dostępny dla dosyć wybrednych i zamożnych klientów. Natomiast innowacyjną propozycją lubińskiej firmy POLARIS są lady sklepowe ATUT – charakteryzują się funkcjonalnością i bardzo wysoką jakością wykonania. Lady sklepowe wykonane są z płyty meblowej w połączeniu ze szkłem, dostępne są w kilku wymiarach i konfiguracjach, można je także łączyć w ciągi dowolnej długości. Oprócz płyty meblowej w produkcji stosuje się płyty MDF, a blaty dostępne są także z postformingu.

Zdaniem producentów handlowcy decydując o wyborze wyposażenia przede wszystkim zwracają uwagę na jakość wykonania, cenę mebla oraz stronę wizualną, natomiast w pierwszej kolejności powinni pomyśleć o funkcjach, jakie ma spełniać mebel, a dopiero potem próbować dobierać pod względem cenowym czy wizualnym. Generalnie ceny lad sklepowych zaczynają się od ok. 200zł, natomiast witryn od ok. 400zł. Cena jest podyktowana głównie jakością i rodzajem materiałów stosowanych do jej produkcji, skomplikowaniem konstrukcji oraz wyposażeniem dodatkowym.


 

Nasza oferta

Realizacje

Galeria

Zaufali nam już:

Partnerzy handlowi

Tel. 76 842 19 56

Sprzedaż ratalna

Godziny otwarcia

Skup urządzeń

Liczba osób online

We have 43 guests online