polaris
Jesteś tutaj: Strona główna Regały sklepowe

Regały sklepowe
Regały sklepoweModułowy system mebli pozwala zaaranżować każde wnętrze w funkcjonalny sposób

 

Stosowanie mebli modułowych, np. systemu regałów metalowych, regałów drucianych chromowanych, systemów konfekcyjnych pozwala na dowolne i bardzo funkcjonalne aranżowanie przestrzeni każdego sklepu. Wyzwaniem dla projektantów są zlecenia indywidualne. Firma POLARIS –wyposażenie sklepów i gastronomii, chłodnictwo i klimatyzacja może zrealizować nieomal każde zamierzenie projektanta. Aranżując takie wnętrza, np. sklepów z konfekcją, projektanci mają możliwość wykorzystania gotowych elementów mebli systemowych, lad sklepowych oraz innych elementów wyposażenia, takich jak stojaki, manekiny czy ekspozytury. Mogą także zaprojektować meble „na wymiar” do konkretnego wnętrza.

Dla sklepów i stoisk specjalistycznych firma POLARIS proponuje meble branżowe. W ofercie naszej firmy, oprócz systemów mebli modułowych dostępne są meble dedykowane dla poszczególnych branż, wykonane z płyty drewnianej, drewna lub na bazie regału metalowego. Przeznaczone są dla piekarni, cukierni, sklepów i stoisk warzywno-owocowych, alkoholowych, saloników prasowych czy sklepów z obuwiem.

Regał piekarniczy to regał z pogłębionymi półkami – dostępny w trzech typach, wykonany z klejonego drewna lub z płyty drewnianej. Bardzo dobrze komponuje się z artykułami eksponowanymi na stoisku. W komplecie do niego znajduje się również panel lustra i oświetlenia, ponadto istnieje możliwość zamontowania dodatkowych klapek z tworzywa pleksi osłaniających produkty.

Szerokość oferowanych regałów oraz wymiary półek są tak dobrane, żeby efektywnie wykorzystać przestrzeń. W ofercie firmy znajdują się także kosze z wikliny i skrzynki plastikowe, posiadające atest PZH, dopuszczający je do kontaktu z żywnością.

Regał cukierniczy proponowany przez firmę POLARIS –wyposażenie sklepów i gastronomii, chłodnictwo i klimatyzacja, może być wykonany z półkami drewnianymi, z płyty lub z rur o średnicy 25 mm. Plecy regału zrobione są z płytymelaminowanej lub lustra, co podnosi walory wizualne eksponowanych produktów. Dodatkowo na życzenie klienta może zostać zamontowany panel oświetlenia oraz zamykana szafka na dole. Blaty do szafek wykonane są z płyty, postformingu lub –na zamówienie, z granitu.

Regał alkoholowy wykonany jest na bazie regału metalowego. Konstrukcja regału jest taka sama, jak w przypadku regału do eksponowania innych artykułów spożywczych, lecz wyposażony jest on w dodatkowe akcesoria, takie jak lustro na tylnej ściance regału oraz oświetlenie mocowane niestandardowo, tzn. w odległości kilku centymetrów od frontu regału na specjalnych słupkach ze świetlówkami o przyjaznym żółtym zabarwieniu. Światło, skierowane na produkt ładnie go eksponuje i nie oślepia klientów. Zamiast półek metalowych można zastosować również półki ze szkła hartowanego o grubości 8 mm. Firmy z branży wyposażenia sklepu oferują również regały na papierosy i prasę, witryny, lustra, stojaki, wieszaki, lady. Wszystkie regały metalowe z oferty firmy POLARIS –wyposażenie sklepów i gastronomii, chłodnictwo i klimatyzacja wchodzą w skład systemów przeznaczonych do eksponowania artykułów spożywczych i przemysłowych. Regały te posiadają certyfikaty wytrzymałości i bezpieczeństwa użytkowania. 

 

Nasza oferta

Realizacje

Galeria

Zaufali nam już:

Partnerzy handlowi

Tel. 76 842 19 56

Sprzedaż ratalna

Godziny otwarcia

Skup urządzeń

Liczba osób online

We have 53 guests online