polaris
Jesteś tutaj: Strona główna Regały piekarnicze

Regały piekarniczePieczywo dobrze wyeksponowane – regały piekarnicze muszą zapewniać łatwy dostęp do produktów

 

Regały piekarnicze powinny być oświetlone, wyposażone w lustra oraz powinno być na nich miejsce na umieszczenie oznaczeń marketingowych oraz etykiet cenowych. Istotna jest również klapka z pleksy, ograniczająca dostęp do pieczywa. Meble piekarnicze powinny być drewniane.

regał piekarniczy lubin legnica polkowice głogów,regały sklepowe,meble sklepowe  

 

Netto wybiera regały otwarte

Długość regału z pieczywem w sklepach Netto to średnio 2 metry. Regały piekarnicze są otwarte, na nich umieszcza się kosze wiklinowe, na które ze względu na wymogi sanepidu nakłada się pokrywy z pleksy. Meble muszą być kompatybilne z wyposażeniem pozostałej części sklepu. Najczęściej są stalowe, przeznaczone specjalnie do kontaktu z nieopakowaną żywnością, a także podświetlone.

 

W Stokrotkach stawiają na funkcjonalność

Wielkość stoisk z pieczywem w Stokrotkach także jest uwarunkowana powierzchnią placówek handlowych i planowanym potencjałem sprzedaży. Tu nie obowiązują jednak sztywne założenia. Przyjmuje się, że średnia długość regałów piekarniczych waha się od 6 do 7 metrów, choć nie jest to regułą. Przy wyborze mebli piekarniczych powinniśmy kierować się ich funkcjonalnością. Ważne jest też to, by pasowały do ogólnej ekspozycji. Regały piekarnicze powinny zapewniać łatwy dostęp do pieczywa i być łatwe do utrzymania w czystości.

 

Regały piekarnicze w Żabkach

W sklepach sieci Żabka pieczywo wystawiane jest na regałach piekarniczych o szerokości do 1 m. Produkty wkładane są do łatwych w obsłudze, specjalnych pojemników zapewniających higienę i świeżość towaru.

 

Wykorzystać miejsce

Stoiska piekarnicze różnią się więc w zależności od typu placówek handlowych. Różnice te wynikają z rodzaju oferowanych produktów i grupy klientów. Do delikatesów proponujemy meble ekskluzywne. Może to być regał piekarniczy metalowy, ale obudowany drewnem, tak by nie było widać elementów konstrukcyjnych. W tym przypadku stosuje się również dodatkowe oświetlenie. Właściciele sklepów preferują rozwiązania funkcjonalne, pozwalające ergonomicznie wykorzystać przestrzeń. Dlatego polecamy system regałów metalowych. Duży wybór elementów umożliwia budowanie ciągów regałów przy ścianach oraz w przestrzeni środkowej pomieszczeń o różnej długości i wysokości – mówi Jacek Kurowski z firmy POLARIS –wyposażenie sklepów i gastronomii z Lubina. 

Nasza oferta

Realizacje

Galeria

Zaufali nam już:

Partnerzy handlowi

Tel. 76 842 19 56

Sprzedaż ratalna

Godziny otwarcia

Skup urządzeń

Liczba osób online

We have 79 guests online