polaris
Jesteś tutaj: Strona główna Meble w sklepie

Meble sklepowe coraz bardziej wytrzymałeRegały sklepowe wytrzymujące ogromne obciążenia i odporne na obicia, przestrzenne witryny sklepowe eksponujące delikatesowe specjały, gondole sklepowe zapewniające swobodny dostęp do półek – każdy sklep mały, czy duży może być dzisiaj urządzony nie tylko funkcjonalnie, ale także estetycznie.

 

 

Oferta firm produkujących wyposażenie dla sklepów i gastronomii jest bardzo bogata. Nie brakuje produktów uniwersalnych, jak i takich, które są przeznaczone dla konkretnego typu odbiorców.

 

 

Uniwersalne regały sklepowe

 

System regałów metalowych oferowanych przez firmę "POLARIS- wyposażenie sklepów i gastronomii, chłodnictwo i klimatyzacja" przeznaczony jest do supermarketów, średnich i małych sklepów sportowych, spożywczych, odzieżowych, warzywno-owocowych i mięsnych. Duży wybór elementów umożliwia budowanie ciągów regałów przy ścianach (regały przyścienne np. na alkohol, napoje, regały spożywcze, regały odzieżowe, regały na pieczywo, regały na owoce i warzywa) oraz w przestrzeni środkowej pomieszczeń (gondole), o różnej długości i wysokości. Regały narożne – wewnętrzne i zewnętrzne, umożliwiają optymalne wykorzystanie przestrzeni w rogu pomieszczenia.

Regały sklepowe posiadają certyfikaty wytrzymałości i bezpieczeństwa użytkowania. Przeznaczone są do lekkich obciążeń (produkty spożywcze herbata, chrupki, chipsy, napoje), sugerowane obciążenie na każdą z półek wiszących, to ok.30 kg. Maksymalne obciążenie każdego z regałów metalowych sklepowych wynosi 200 kg pod warunkiem równomiernego rozłożenia towaru na półkach.

 

Przedsiębiorstwo "POLARIS- wyposażenie sklepów i gastronomii, chłodnictwo i klimatyzacja" wyposaża sklepy o różnej powierzchni – od niewielkich sklepów osiedlowych, do sklepów o powierzchni 200 – 500 m². Zajmuje się także montażem klimatyzacji i urządzeń chłodniczych (lady i witryny chłodnicze, szafy chłodnicze, regały chłodnicze) a także aranżacją i projektowaniem nowych sklepów jak i modernizowaniem już istniejących. Nasza firma oferuje kompleksową obsługę – wykonujemy projekty, meble na wymiar, zapewniamy transport, montaż (mebli, klimatyzacji, urządzeń chłodniczych) oraz serwis.

 

Co to oznacza w praktyce? Pomoc przy ergonomicznym, funkcjonalnym i estetycznym urządzeniu sklepu, dobranie odpowiednich mebli sklepowych i wyposażenia (listwy cenowe, etykiety cenowe, stojaki, stendery i transportery odzieżowe, manekiny, kosze druciane).

 

Obok typowych rozwiązań z zastosowaniem standardowych mebli sklepowych, nie unikamy indywidualnych zleceń, związanych ze specyfiką lokalu i wymaganiami klienta. Dobra jakość regałów już nie wystarcza. Nabywca wymaga od producenta również wskazówek, jak urządzić sklep i właśnie tego rodzaju usługa dodatkowa jest coraz częściej dostępna na rynku.

 

Projektując sklep bierze się pod uwagę jednocześnie oczekiwania właściciela, zasady merchandisingu, rodzaje eksponowanych towarów oraz obowiązujące przepisy.

 

 

Regały na warzywa

 

Nowością w ofercie firmy POLARIS jest regał warzywny wykonany na bazie regału metalowego z półkami metalowymi lub ze szkła hartowanego, wzbogacona o akcesoria, które mają podnieść walory eksponowanych produktów – lustro i panele oświetlenia, możliwość obudowy drewnem lub płytą oraz niezbędne kosze i pojemniki na produkty. W ofercie są także regały z drewna . Szerokość regałów oraz wymiary półek są tak dobrane, żeby efektywnie wykorzystać przestrzeń sklepu.

 

W ofercie firmy "POLARIS- wyposażenie sklepów i gastronomii, chłodnictwo i klimatyzacja" są także inne meble branżowe – regały piekarnicze, regały alkoholowe, regały cukiernicze, urządzenia chłodnicze (witryny i lady chłodnicze, szafy chłodnicze, regały chłodnicze), system prowadzenia klienta tzw. bramki sklepowe antykradzieżowe, wózki i koszyki sklepowe, boksy kasowe, lady sklepowe oraz bogate wyposażenie uzupełniające. 

Nasza oferta

Realizacje

Galeria

Zaufali nam już:

Partnerzy handlowi

Tel. 76 842 19 56

Sprzedaż ratalna

Godziny otwarcia

Skup urządzeń

Liczba osób online

We have 53 guests online