polaris

Optico
     OPTICO rewolucyjny system elementów do ekspozycji towarów bezpośrednio na ścianie.
 
     Unikatowa koncepcja systemu OPTICO polegająca na wykorzystaniu jako konstrukcji nośnej oraz tła do ekspozycji handlowej lub wystawowej ściany z każdego rodzaju materiału znajduje zastosowanie w sklepach i stoiskach odzieżowych, konfekcyjnych, galanteryjnych, sportowych, obuwniczych, tekstylnych itp.

     Zestaw uniwersalnych, aluminiowych gniazd systemu OPTICO, mocowanych bezpośrednio na ścianie lub płycie i uzbrajanych stalowymi wspornikami, pozwala zamontować półki, drążki, wieszaki oraz inne elementy do prezentacji towarów. Dzięki takiej koncepcji meble wiszą na ścianie, optymalizując wykorzystanie powierzchni.

     Uwaga klienta skupia się bezpośrednio na prezentowanym towarze, a nie na towarzyszących mu meblach. Zatrzaskowy system montażu umożliwia szybką i łatwą zmianę aranżacji całego sklepu. Wzornictwo chromowanych akcesoriów wspornikowych, wycinanych laserem z blachy stalowej, jest bliskie stylistyce futurystycznej. Do budowy mebli uzupełniających można użyć elementów i akcesoriów systemów BOX oraz RONDO.


meble sklepowe lubin legnica polkowice głogów


           

Nasza oferta

Realizacje

Galeria

Zaufali nam już:

Partnerzy handlowi

Tel. 76 842 19 56

Sprzedaż ratalna

Godziny otwarcia

Skup urządzeń

Liczba osób online

We have 72 guests online