polaris

Rondo
     RONDO zestaw elementów meblowych z perforowanych rur oraz bogatej gamy akcesoriów.
 
     System RONDO to najpowszechniej stosowany w Europie standard mebli dla każdej branży poza spożywczą, w którym elementem nośnym jest czterostronnie perforowana stalowa rura o średnicy 60mm. Na tej bazie tworzy się rozbudowane formy przestrzenne, m.in.: lady, stoły, stanowiska wyspowe, gondole, stojaki, podstawy do torsów oraz kompozycje przyścienne.

     System RONDO jako jedyny na polskim rynku ma chromowane nośne elementy rurowe, co w porównaniu z powszechnie stosowanym malowaniem proszkowym daje znacznie wyższą trwałość i podnosi estetykę. Wnętrze wyposażone w system mebli RONDO uzyskuje charakter klasycznego high-tech i podnosi rangę eksponowanych towarów.

     Meble systemu RONDO znaleźć można niemal w każdym renomowanym domu towarowym, a także w znanych sieciach sklepów odzieżowych, galanteryjnych i konfekcyjnych. Dzięki profilom naściennym można konstruować ekonomiczne, wiszące regały do wyposażenia niewielkich powierzchni handlowych. Gamę rozwiązań wzbogacają elementy systemu rurowo-kulowego TRIS i systemu paneli SHOP WALL.
 

 
               
 

Nasza oferta

Realizacje

Galeria

Zaufali nam już:

Partnerzy handlowi

Tel. 76 842 19 56

Sprzedaż ratalna

Godziny otwarcia

Skup urządzeń

Liczba osób online

We have 87 guests online