polaris

Shop Wall
     SHOP WALL uniwersalne panele z akcesoriami do prezentacji towarów.
     System SHOP WALL w różnych postaciach znaleźć można w sklepach wszystkich branż ponieważ znakomicie eksponuje każdy asortyment towaru. Występuje samodzielnie lub też stanowi element innego systemu mebli. Najczęściej jest używany w sklepach sportowych, obuwniczych, konfekcyjnych, galanteryjnych, wielobranżowych i do prezentacji towarów na stoiskach targowych.

     System SHOP WALL z laminowanej płyty MDF wraz z aluminiowymi wsuwakami nośnymi do zaczepienia elementów z plexi oraz stali chromowanej i drutu wyznacza standard wyposażenia sklepu i nadaje wnętrzu charakter przejrzystości i uporządkowania, świetnie prezentując towar.

     Wolno stojące gondole pozwalają tworzyć atrakcyjną ekspozycję wyspową. Panele SHOP WALL doskonale współgrają z większością systemów z oferty firmy SHOP LINE. Najczęściej łączy się je z systemami TRISARGORONDO, a nawet MARKET. Zwiększoną nośność półek można uzyskać integrując panele SHOP WALL z profilami naściennymi oraz wspornikami systemów RONDO. Szerokiej gamie kolorów paneli SHOP WALL towarzyszy najbogatsza na polskim rynku oferta akcesoriów.
 
 
 
 
 
 

Nasza oferta

Realizacje

Galeria

Zaufali nam już:

Partnerzy handlowi

Tel. 76 842 19 56

Sprzedaż ratalna

Godziny otwarcia

Skup urządzeń

Liczba osób online

We have 76 guests online